Як зробити оригінальні валентинки

Оригінальні валентинки

Час іде і нестримно наближає нас до свята всі закоханих – дня Святого Валентина, яке у всьому світі будуть святкувати 14 лютого. Саме напередодні цього дня всі прилавки магазинів будуть переповнені червоними сердечками, іграшками із сердечками та іншими все можливими комбінаціями різноманітних об’єктів і сердечок. Вітрини більшості кафе та інших громадських розважальних закладів будуть прикрашені саме цим символом кохання. Дошки оголошень будуть переповнені пропозиціями від диско клубів відсвяткувати цей день саме в них на запальній дискотеці. А мільйони людей будуть нервово бігати по крамницях у пошуках подарунків для своїх коханих.

Щоб ви не вибрали за подарунок на день Святого Валентина, але неодмінним атрибутом цього дня вважається валентинка.  Її історія сягає своїм корінням аж до ХV століння. Звісно, що в той час валентинки відрізнилися від добре знайомих нам невеличких відкриток. Можливо, форма, вид змінилися, але суть залишилася така ж: валентинка – відкритка, послання, повідомлення, які засвідчую ваше кохання.

Звісно, що ви можете купити в магазині вже готову валентинку. Але спробуймо не шукати легких шляхів, не шкодувати праці та старань, щоб зробити приємне коханим людям. Адже ніяка куплена у магазині відкритка не зможе настільки передати частинку вашої душі, як це зробить виготовлена своїми руками валентинка. Ось декілька ідей оригінальних відкриток, який при наявності бажання, можна легко реалізувати навіть в домашніх умовах.

Як зробити оригінальні валентинки своїми руками

Саморобні валентинки за допомогою техніки квілінгу

Квілінг – це техніка, яка за допомогою скрученого паперу дає можливість виготовляти об’ємні фігури та картини. Все що вам знадобиться – це полоски із двостороннього паперу, клей і фантазія. Полоски накручують навколо  невеликого у діаметрі стержня і приклеюють на папір, формуючи різноманітні об’єкти. Можна викласти серце, ім’я коханої людини, чи просто слова кохання. Все залежить від вашої фантазії.

Валентинки у техніці квілінгВикористайте фотографії для виготовлення валентинок

Виріжте у валентинці отвір довільної форми. Виберіть із свого фотоархіву емоційну фотографію, яка найповніше передає ваші почуття та приклейте її зі зворотньої сторони валентинки. Таку відкритку можна буде поставити на робочий стіл замість фоторамки. А нійголовніше, така валентинка буде завжди нагадувати про вас.

Фотографії для виготовлення валентинокМожна спробувати зробити валентинку у вигляді невеличкого коміксу, де у головних ролях будете ви та ваша половинка. Ось одна із ідей як це можна реалізувати.

Валентинка - фотокомікс

Валентинка із полімерної глини

Спробуйте освоїти техніку виготовлення фігур із полімерної глини. Ви можете зробити валентинку у вигляді магніту на холодильник. Не обов’язково обмежуватися традиційним сердечком. Можна виготовити різноманітні фігурки, ангелочків чи лебедів.

 

Валентинка із полімерної глиниСаморобні валентинки у вигляді аплікацій із паперу

Навіть із підручних матеріалів можна зробити оригінальну валентинку. Достатньо ці матеріали вдало поєднати. Намагайтеся пофантазувати із ножицями та різнокольоровим матеріалом, щоб зробити по справді неповторну валентинку.

Аплікація з паперуОб’ємні валентинки

Можете спробувати виготовити об’ємні валентинки. Виглядає це справді гарно. Тому не втратьте можливості здивувати кохану вами людину.

Об'ємні валентинки

І пам’ятайте, що якою не була б ваша валентинка, але значно важливішими є ваші почуття. Навіть найпростіша валентинка може стати найкращою, якщо її подарувати із любов’ю. Щасливого вам Дня Святого Валентина.

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:33, Середня оцінка: 4.27 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті: