Як зробити орігамі. Детальні схеми орігамі

Як зробити орігамі

Ви задумалися як зробити орігамі, чи шукаєте схеми орігамі в інтернеті? Тоді ця стаття для Вас. Ви дізнаєтеся про історію орігамі, прочитаєте про модульне орігамі, ознайомитеся із технікою орігамі та побачите схеми як зробити орігамі самостійно.

Історія Орігамі.

Існує безліч версій походження орігамі. Але можна сказати точно, що це мистецтво здебільшого розвивалося в Японії. Проте, незалежні традиції складання з паперу, хоч і не настільки розвинені, як у Японії, існували серед також в Китаї, Кореї, Німеччині та Іспанії.

Орігамі стало важливою частиною японських церемоній вже до початку періоду Хей’ан. Самураї обмінювалися подарунками, прикрашеними носи, свого роду символами удачі, що були складені з паперових стрічок. Складені з паперу метелики використовувалис я під час святкування весіль і означали нареченого і наречену.

У 1960-х мистецтво оригамі стало поширюватися по всьому світу, першим отримало розповсюдження модульне орігамі, а потім і численні течії, включаючи кірігамі. На даний момент орігамі перетворилося по-справжньому в міжнародне мистецтво.

Модульне орігамі. Кусудама

Модульне орігамі. КусудамаОдним з популярних різновидів орігамі є модульне орігамі, в якому ціла фігура збирається з багатьох однакових частин (модулів). Кожен модуль складається за правилами класичного орігамі з одного аркуша паперу, а потім модулі з’єднуються шляхом вкладання їх один в одного, а сила тертя, що з’являється при цьому, не дає конструкції розпастися. Одним з найбільш часто зустрічаються об’єктів модульного орігамі є Кусудама, об’ємне тіло кулястої форми.

Модульне орігамі передбачає наявність багатьох однакових модулів (останні, правда можуть бути різних типів). У цьому різниця модульного орігамі від більш загального випадку многолистного орігамі, де ідентичність модулів не істотна. Використання клею та інших засобів з’єднання не допускається, модулі тримаються лише за рахунок сили тертя.

Залежно від способу з’єднання модулів між собою можна отримати ту чи іншу конструкцію. Моделі модульного орігамі можуть бути як плоскими, так і тривимірними. Перші зазвичай представлені багатокутниками (їх називають підставками), зірками, вертушками і кільцями, другі ж – правильними багатогранниками або їх композиціями.

Схеми огірамі

1) Стаканчик
Фотографія зібраного орігамі “Стаканчик”
Орігамі Стаканчик
Схема як зробити орігамі “Стаканчик”
Схема Орігамі Стаканчик

2) Жаба
Фотографія зібраного орігамі “Жаба”
Орігамі Жаба
Схема як зробити орігамі “Жаба”
Схема Орігамі Жаба

3) Тюлень
Фотографія зібраного орігамі “Тюлень”
Орігамі Тюлень
Схема як зробити орігамі “Тюлень”
Схема Орігамі Тюлень

4) Коробочка
Фотографія зібраного орігамі “Коробочка”
Орігамі Коробочка
Схема як зробити орігамі “Коробочка”
Схема Орігамі Коробочка

5) Квітка тюльпан
Фотографія зібраного орігамі “Квітка тюльпан”
Орігамі Квітка тюльпан
Схема як зробити орігамі “Квітка тюльпан”
Схема Орігамі Квітка тюльпан

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:170, Середня оцінка: 4.48 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • Vento18

  а зрозуміліши тюленя можна

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Можна. Оновив схему.

 • Yura Gahov 99

  а як зробити рибу
   

 • Олексій Піра
 • Сашунька

  рибу робити дуже легко але в інтернеті все показно не зрозуміло а в програмі “як робити орігамі”все детально й зрозуміло показано рекомендую (цю програму можна знайти в гугл плай маркет)