Як завязати краватку, як завязати галстук

Як завязати краватку

За час нашої цивілізації людство пізнало, як мінімум, 85 способів зав’язування краваток, включаючи чоловічі шийні хустки. Сучасні краватки залишили нам 10 способів, а у реальному житті чоловіки користуються двома-трьома найпоширенішими і нескладними. І якщо для когось зав’язати краватку – звичайна справа, для деяких чоловіків ранковий ритуал в’язання вузлів перетворюється на справжню проблему.

Як зав’язати простий або вузол Four-in-Hand

Простий або вузол “Four-in-Hand” (“Фор-ін-хенд”) – підходить для тих, хто тільки вчиться як завязати краватку чи галстук.Найбільш універсальний і популярний. Підходить для шовкових краваток традиційної ширини, широких щільних і вузьких краваток.
Як завязати краватку

Як зав’язати універсальний або Half Windsor

Подвійний або вузол “Windsor” (“Віндзор”) – цей елегантний вузол зав’язують також, як “Half Windsor”, додаючи ще один виток з боку правого куточка коміра. Використовуючи краватки різної ширини або міняючи положення вузького і широкого кінців краватки, можна добитися необхідного розміру вузла.
Як завязати краватку

Як зав’язати хрестовий або вузол “Christensen”

Хрестовий або вузол “Christensen” (“Крістенсен”) ідеально підходить для високих, в 4-4,5 см, комірів сорочок. Він особливо хороший для “пухких” кашемірових або шерстяних краваток із зимових колекцій.
Як завязати краватку

Як зав’язати актуальний вузол краватки

Ми називаємо його по-різному – квадратний, подвійний, італійський. Його західна назва Christensen. До цього нескладного вузлу довго звикали в Росії. Зараз вузол “Крістенсен” актуальний, як ніколи, тому що ідеально підходить для модних високих (в 4-4,5 см.) комірів сорочок. Цей вузол особливо хороший для “пухких” кашемірових або шерстяних краваток із зимових колекцій. Він починається як Half Windsor, а завершується подвійним витком спереду.
Як завязати краватку

Декілька порад як вибрати краватку

По-перше, однотонний, той тип, який найбільше підходить до всіх ваших костюмів. Врахуйте, що краватка червоного кольору не тільки прекрасного освіжає, але і вважається ознакою успіху і влади. Однотонну краватку може підкреслити вдала відповідність квітів костюма і сорочки. Єдина небезпека однотонного краватки – нудьга. Так що не захоплюйтеся ними.

По-друге, не обійтися також і без краватки з візерунком, що повторюється. Йому можна віддати перевагу, навіть вирушаючи на відповідальні переговори. Звичайно, в тому випадку, якщо в якості основного компонента візерунка не виступає плюшевий ведмедик або гола красуня.

Смугаста краватка говорить про серйозні наміри. Краватка з діагональною смужкою, витриманої в традиційних кольорових поєднаннях, підійде вам лише в тому випадку, якщо ви наділи його під однотонний костюм і сорочку без малюнка.

Краватка в горошок тим більш універсальний, чим менше діаметр горошин, його прикрашають. Горошок, більш нагадує точку, цілком згодиться для офіційних заходів. Зрозуміло, чим більше горох, тим виразніша краватка, але тим більше і небезпека виглядати дещо по-клоунськи.

Клубна краватку розповість усьому світу про ваших пристрастях, простіше кажучи – про хобі. Крихітні дядечка, розмахують ключками для гри в гольф або тенісними ракетками, маленькі яхточкі, що мчать по хвилях, або літачки, розсікають хмари, напевно зможуть зблизити вас з людьми із настільки ж гідними захопленнями.

Не забувайте також і про те, що яскравий галстук – це перевага молодості. Літній чоловік може дозволити собі подібну прикрасу влітку зі світлим костюмом де-небудь на фешенебельному курорті.

Краватка-метелик необхідний вам в тому випадку, якщо у вашому гардеробі є смокінг. У класичному варіанті метелик витримується в чорному кольорі, але якщо ви впевнені в собі, немає межі різноманіттю кольорів і візерунків на ній.

І, нарешті, найважливіше. У гардеробі кожного чоловіка повина неодмінно бути краватка, яка найбільш яскраво відображає індивідуальність її власника. Цей шматок тканини на шиї буде правдиво повідомляти всім оточуючим: “А ось він, який я на справді”.

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:8, Середня оцінка: 4.88 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

  • Олександр

    Супер інформація. Я ще чув те, що для жінок краватка відображає порівняння з чоловічим органом, тобто асоціації розмірів, як що краватка відсутня то і відповідь випливає логічно правельна… Прислухайтесь, хай ця інформація стане для нелюбителів носіння краваток мотивацією до кроку, того як Ви виглядаєте. А ЧОМУ Б НІ, ПОКАЖІТЬ ЯКІ ВИ.

  • Олександр

    Супер інформація. Я ще чув те, що для жінок краватка відображає порівняння з чоловічим органом, тобто асоціації розмірів, як що краватка відсутня то і відповідь випливає логічно правельна… Прислухайтесь, хай ця інформація стане для нелюбителів носіння краваток мотивацією до кроку, того як Ви виглядаєте. А ЧОМУ Б НІ, ПОКАЖІТЬ ЯКІ ВИ.