Однокласники.ру. Як зареєструватися в однокласниках

Однокласники

Однокласники – одна із найпопулярніших соціальних мереж в Україні. Вона вже налічує більше 45 мільйонів зареєстрованих користувачів. Якщо ви хочете знайти ваших старих друзів, то зареєструватися в однокласниках – найкращий спосіб зробити це.

Інструкція як зареєструватися в однокласниках

Щоб зареєструватия потрібно перейти на сторінку реєстрації соціальної мережі Однокласники.

1) Заповнюємо інформацію про себе та натискаємо кнопку “Зареєструватися”. Після цього потрібно знайти школу чи інший навчальний заклад, в якому ви навчалися.

2) На наступному етапі потрібно вказати свою адресу електронної пошти, на який буде надіслано повідомлення, що містить посилання для підтвердження цієї адреси.

3) Завантажте свою фотографію. Ця фотографія буде відображатися на вашій сторінці та її згодом можна змінити.

4) Пройдіть активацію. І на останньому етапі потрібно пройти активацію облікового запису, для чого вкажіть номер свого мобільного телефону, і на нього буде висланий код підтвердження. Цей код потрібно ввести у відповідне поле.
Тепер можна шукати своїх однокласників, а також друзів однокласників, і ще друзів друзів однокласників.

Цікаві факти про Однокласники.ру

Кілька цікавих фактів про Однокласники

  • 25 жовтня 2008 року реєстрація на сайті Однокласники.ру стала платною. Вартість реєстрації становила близько 30 рублів.
  • На час введення платної реєстрації Однокласники була найбільшою соціальною мережею в Росії та Україні. Згодом Однокласники обігнала мережа “Вконтакті”.
  • 31 серпень реєстрація на однокласниках стала знову безкоштовною. Як повідомила прес-служба сайту рішення про скасування платної реєстрації були прийняте після розробки нових ефективних способів боротьби зі спамерами.

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:122, Середня оцінка: 4.04 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

  • Miroslava

    меня блокируют, что делать