Як зареєструватися на Фейсбук

Як зареєструватися на Фейсбук

Величезну популярність в мережі інтернет, в тому числі і в Україні, за останні пару років завоювали соціальні мережі. Найбільш відомі у нас сайти “Однокласники” і “Вконтакті“. До речі, останній всю концепцію побудови мережі в свій час поцупив з всесвітньої соціальної мережі FaceBook, в якій насьогодні зареєстровано вже понад півмільярда осіб. Саме звідти були запозичені такі функції, як групи, додавання в друзі, фотоальбоми, стіна, наповнення відео та аудіоконтенту і навіть дизайн.

Природно час пройшов і все змінюється. І вже з літа 2009 року, FaceBook (Фейсбук) почав більш активно впроваджуватися і на пострадянському просторі. І вже багато людей обрали саме цю соціальну мережу для себе, як основну. Причин тому досить багато. Адже крім аудіо і відеоконтенту, Фейсбук більш відкритий решті інтернету і надає можливість пошуку інформації по контенту мережі, який вже починає конкурувати з пошуком Google. Звісно, в англомовному своєму сегменті. Соціальна мережа Фейсбук дозволяє тісно інтегруватися з іншими сервісами. Наприклад, якщо ви активно використовуєте YouTube, то зв’язавши акаунти зможете виводити інформацію про завантажені і обрані відео в автоматичному режимі на свою сторінку в Фейсбук. Теж стосується Twitter і безлічі інших сервісів.

А оскільки компанія FaceBook дозволила стороннім розробникам створювати програмне забезпечення та інтегрувати його в Фейсбук, то активно цим почали користуватися різні компанії, які, наприклад, пропонують своїм клієнтам замовляти послуги або контролювати свої банківські рахунки, через спеціальні плагіни в FaceBook. Крім того, поряд зі звичайними особистими сторінками в FaceBook є можливість створення корпоративних сторінок компаній, підприємців та відомих особистостей. Це також підштовхує активний розвиток сервісу. Є ще безліч інших зручних функцій, які можуть використовувати користувачі, але на цьому поки не будемо зупинятися.

Як зареєструватися на Фейсбук(FaceBook)

А далі коротко розглянемо як зареєструватися на Фейсбук. В цілому процес реєстрації досить простий і складається з декількох кроків.

 • Спочатку зайдіть на головну сторінку сервісу www.facebook.com.
 • Якщо мова сторінки буде вам незручна, то внизу є перелік доступних мов інтерфейсу. Виберіть потрібну мову і натисніть на ній для зміни мови інтерфейсу сторінки. Доступні: English (US,) Російський, Українська, Espanol, Portugues (Brasil), Francais (France), Deutsch, Italiano та інші мови.
 • На головній сторінці ви також побачите реєстраційну форму Фейсбук, яку потрібно заповнити. Але, якщо Ви збираєтеся створити корпоративну сторінку або сторінку відомої особистості або музикантів, то під формою натисніть на “Створити сторінку для знаменитості, гурту або бізнесу.” і дотримуйтесь далі вказівок сервісу.
 • У формі для реєстрації особистого облікового запису в соціальній мережі потрібно вказати: ім’я, прізвище, ваш Email адрес, бажаний пароль, стать та дату народження. після заповнення всіх полів натисніть на кнопку “Зареєструватися“.
  Реєстраційна форма Фейсбук
 • На новій сторінці введіть текст з картинки від реєстрації роботів і знову натисніть “Зареєструватися“.
  Реєстрація на фейсбук. Капча
 • Далі вам буде запропоновано знайти друзів, які вже зареєстровані на Фейсбук. Це може бути зроблено через список контактів у вашій у вашій поштовій скриньці або через список контактів у Skape. Для цього Фейсбук просить ввести ім’я і пароль для експорту списку контактів. Особисто я цього не робив, а натиснув кнопку “Пропустити цей крок“.
  Експорт контактів у Фейсбук
 • На другому кроці ви заповнюєте дані про школу, ВНЗ і місце роботи. Ці дані можна відредагувати або уточнити і потім. Тому для того, щоб пропустити даний крок тисніть “Пропустити“, а якщо Ви заповнили форму, то кнопку “Зберегти і продовжити“.
 • На третьому кроці дається можливість завантажити вашу основну фотографію(аватар) з комп’ютера, або зробити фото, використовуючи веб-камеру. Якщо ви вибрали фото, то знову тисніть кнопку “Зберегти і продовжити“.
 • Після цього браузер вас автоматично перенаправить у вже створений Фейсбук аккаунт. Щоб завершити реєстрацію на Фейсбук потрібно активувати створений акаунт. Для цього пройдіть за посиланням у листі, який прийде на поштову скриньку, що була вказана під час реєстрації.

Після завершення реєстрації та активації ви зможете повноцінно користуватися вашим обліковим записом на Фейсбук. Для тих, хто вже користувася аналогічними сервісами, не складе труднощів розібратися в інтерфейсі Фейсбук. Можливостей для отримання інформації, розваг і спілкування тут достатньо.

Вікові обмеження при реєстрації на Фейсбук

У Фейсбук діють вікові обмеження при реєстрації. Зареєструватися можуть тільки люди старше 13 років. Така умова прописана у правилах користувавання Фейсбук пункт 4.5. Таке обмеження адміністрація Фейсбук була змцушена ввести через закон про захист конфіденційності інформації про дітей в Інтернеті (Children’s Online Privacy Protection Act, COPPA). Згодно згаданого закону не дозволяється без попередньої згоди одного з його батьків або законного опікуна навмисно збирати, зберігати і публікувати інформацію, що була отримала від дитини до 13 років та дозволяє ідентифікувати особу користувача.

Цікаві факти про Фейсбук(Facebook)

 

 • Facebook балу заснована в 2004 році, студентом з Гарварду, Марком Цукербергом, спільно зі своїми сусідами Едуардо Саверіна, Дастіном Московіца і Крісом Хьюзом.
 • Спочатку мережа призначалася для обміну інформацією між студентами Гарвардського університету, тобто це повинен був бути невеликий портал.
 • Це був перший соціальний проект, який зміг об’єднати в одну систему цілий держави, а не тільки співтовариства.
 • Серед всіх сторінок, які переглядають у Всесвітній мережі, 7% – це сторінки facebook. У соціальній мережі facebook щомісячно користувачі проводять приблизно півмільярда годин.
 • Взагалі 30% всіх користувачів соціальної мережі facebook проживають в США, а в інших країнах світу – 70%.
 • Кожного місяці користувачі Фейсбук завантажують 3 млрд.
 • Середня тривалість перебування зареєстрованих користувачів на Фейсбук 55 хвилин.
 • Користувачі кожен день пишуть 60 мільйонів нових статусів.

 

 

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:17, Середня оцінка: 4.59 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • RTYUHG

  не можливо зареєструваптися на Фейсбук і це факт .не виходить уже кілька днів.

 • RTYUHG

  Як зареєструватися на Фейсбук? Після внесеня особистих даних і натискані ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ні як не получається перейти на наступний етап реєстрації.

 • Sasha

  як змінити прізвище в фейсбуці?

 • olenka

  Як зареєструватися на Фейсбук? Після внесеня особистих даних і натискані ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ні як не получається перейти на наступний етап реєстрації. +1

 • Аня

  Чому я неможу зареєструватися в фейзбуці…Я пробувана сто раз створювати нові сторінки в майл-ру…і в мене невиходило я попросила в подруги але в неї теж саме …..ЧОМУ

 • Олена

  Як дізнатися яке гасло, щоб відредагувати дані??? дякую

 • Yana 214

  Я 1998 року народження , а чому мене не регеструє??

 • Марія

  чому не можна зареєструватись у фейсбук

 • катя

  Чому як я намагаюся зареєструватись на Фейсбук завжди пише”На жаль, ми не в змозі обробити вашу реєстрацію.”??????????

 • Іра

  Як зареєструватися на Фейсбук? Після внесеня особистих даних і натискані ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ні як не получається перейти на наступний етап реєстрації.

 • taras2004

  Чому всі мої дані правильні, але фейсбук “каже” “Sorry, we are not able to process your registration.”

 • taras2004

  Те саме.