Як створити відео з фотографій

Як створити відео з фотографій

Інколи виникає потреба створити відео з фотографій. Такий відео колаж виглядає набагато ефектнішим, ніж простий набір фотографій. Фотографії можна змонтувати у потрібному порядку та додати до колажу музичний супровід. Якщо ви хочете навчитися робити відео з фотографій, які будуть супроводжуватися музикою, то ця стаття саме для вас.

Є безліч програм, які дозволяють створити відео з фотографій, але ми будемо використовувати стандартну програму для операційної системи програма Windows, що має назву Windows Movie Maker. Цю програму можна знайти у меню: Start->Programs->Windows Movie Maker.

Як створити відео з фотографій

1) Інтерфейс користувача.

Відкриваємо програму та ознайомлюємося із інтерфейсом користувача. Вікно програми Windows Movie Maker складається з чотирьох основних частин:

 1. Панель операцій з відео
  Ця панель поділена на окремі розділи, що відповідають стадіям процесу створення відео: 

  • Запис відео(Capture Video). Надає інструменти, щоб розпочати створення відео. Наприклад запис відео та імпорт існуючого відео, зображення або звуку.
  • Монтаж фільму(Edit Video). Надає інструменти для створення перегляд існуючого відео, зображення, відеоефектів, прослуховування звуку або додавання у відео назв и титрів.
  • Завершення створення відео(Finish Movie). Дає можливість зберегти готове відео на комп’ютері, компакт-диску чи відправити через Інтернет.
  • Поради щодо створення фільмів(Movie Making Tips). Надає довідку про виконання звичайна операцій в програмі Windows Movie Maker.
 2. Панель вмісту
  На панелі вмісту відображаються кліпи, які знаходяться у вибраній на панелі операцій рубриці. Тут відображаються всі файли відео, аудіо, зображення, відеопереходи і візуальні ефекти, які можна додати на шкалу розкадрування або часу.
 3. Вікно перегляду
  Вікно перегляду можна використовувати для переглядання як окремих кліпів, так і всього проекту перш, ніж його зберегти.
 4. Шкала Розкадрування та часу
  Це область, в якій створюються і монтуються проекти. Вона може відображається у двох режимах: Шкала Розкадрування і на Шкала Часу. У процесі створення фільму можна переключатися між цими двома режимами.
  Вікно Windows Movie Maker

2) Додавання мультимедійних файлів

Зробити це можна за допомогою Панелі операції. Для імпортування фотографій натисніть “Import Pictures“. Щоб додати до проекту музику натисніть “Import audio or music“. Всі вибрані файли будуть додані на Панель вмісту.

Додати фото чи аудіо

3) Монтаж відео

Перетягніть мишкою фотографії та аудіофайли із Панелі операції на Шкалу часу. Відсортуйте фотографії, перетягуючи їх мишкою по шкалі часу, у такому порядку, у якому вони будуть відображатися у відео колажі. Стандартна тривалість показу фотографії по замовчуванню – 5 секунд. Тривалість показу конкретної фотографії можна змінити, розтягуючи її мишкою.

4) Додавання відео ефектів.

Перейдіть на із Шкали Часу на  . Для переходів між цими двома режимами використовується кнопка “Show Storyboard“.

Шкала Розкадрування

Почнемо з відео-переходів, які використовуються для того щоб фото красиво перегорталися одні за іншими. Натисніть на меню “Show video transitions“, щоб побачити перелік можливих варіантів переходів. Натисніть лівою кнопкою мишкою на іконці ефекту і у Вікні перегляду зможете його переглянути. Вибираєте ефекти і перетягуєте його мишкою на шкалу Розкадрування між двома фотографіями, до яких даний ефект буде застосований. Відеопереходи скорочують тривалість показу фото на шкалі, так як відбувається накладення кадрів. Тому не дивуйтеся, якщо після застосування відеопереходів не весь час програвання пісні буде зайнятим.  У такому випадку додавайте ще кілька фотографій.

Відеоефекти та відео-переходи робляться аналогічно. Натисніть на меню “Show video effects” та перетягніть потрібні ефекти на фотографії, на до яких вони мають бути застосовані.

5) Збереження відео.

У процесі монтажу ви можете переглядати відео, що у вас виходить, натиснувши на кнопку Play. Коли ви будете задоволені результатом, потрібно це відео зберегти. У Панелі операцій натисніть на посилання “Save to my computer“, вкажіть назву відео та папку, куди воно буде збережене. Зачекайте хвилин 5-10 поки програма перетворить ваш проект у відео ролик! Далі ви можете опублікувати цей ролик на Youtube, або записати на диск і подарувати близьким вам людям!

Рекомендую також переглянути відеоурок на тему “Як створити відео з фотографій

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:28, Середня оцінка: 4.61 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • http://dyrnuchka.in Igor

  Треба буде спробувати

 • http://www.troooll.com Володимир Тарасюк

  а хіба не простіше в Picassa кнопочку одну натиснути і все? )) І ефектів там ціла купа всяких кльових

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Існує багато способів: від простих однокнопкових, то створення відео у складних професійних програмах.
  Я вибрав Windows Movie Maker лише через те, що він вже є встановлений практично на кожному комп’ютері із ОС Windows Тому створення відео можна проводити без інсталяції додаткового ПЗ.

 • http://www.troooll.com Володимир Тарасюк

  логічно, нічого проти не скажу :-)

 • віка

  що робити коли на компі немає цієї програми