Як зробити сайт чи блог безкоштовно

Зробити сайт безкоштовно сьогодні досить просто, потрібно тільки знати, де і як це зробити. Саме на дану тему і поговоримо у даний статті. Почнемо з найпростіших способів як безкоштовно створити свій сайт.

Як зробити сайт

На ucoz створити веб сайт надзвичайно, просто переходимо за адресою www.ucoz.ua і натискаємо на кнопку «Створити сайт БЕЗКОШТОВНО». З’являється форма для реєстрації, яку нам потрібно заповнити. Дана форма нічим не відрізняється від реєстрації на будь-якому іншому форумі або сайті. Вписуємо туди аресу електронної пошти, обираємо пароль, нікнейм, заповнюємо дані про себе: прізвище та ім’я (можна зробити невидимими для інших користувачів), дату народження та місто проживання. Власне це нагадує реєстрацію в соціальних мережах.

Після заповнення форми на поштову скриньку прийде лист з посиланням, по якому потрібно перейти, щоб підтвердити реєстрацію. Тепер вже вирушаємо створювати свій сайт, клацаємо на кнопку «Мої сайти», з’являється табличка з повідомленням, що «Сайтів у нас немає», не лякається і тиснемо на кнопку «Створити сайт». Нам запропонують ввести адресу сайту, її потрібно придумати самостійно. Наприклад, якщо ви хочете створити сайт на тему «Мода», то пишемо відповідно moda, або щось, що відповідає тематиці майбутнього сайту. Якщо така адреса зайнята, то придумуємо щось більш оригінальне.

Після того, як система прийме придуману нами адресу, необхідно зробити налаштування сайту. У запропоновану форму вводимо ім’я сайту, наприклад «Мода в Україні» і вибираємо дизайн сайту – зовнішнє оформлення. Запропонованих дизайнів сайту там більше тисячі, так що вибрати потрібний не складе труднощів. Власне, це все: сайт створений, тепер можна вже писати в нього все, що хочеться.

Як створити блог

За таким же принципом зробити сайт або створити блог безкоштовно на інших сервісах, наприклад, таких як: www.liveinternet.ru, www.blogger.com, www.blog.mail.ru, www.blog.ru, www.ru.wordpress.com та інші.

Якщо ж ви хочете щось оригінальне, то краще звернутися в компанію, що займається індивідуальними розробками сайтів або блогів. Тут від вас не вимагають практично нічого, крім грошей. За певну плату фахівці створять дизайн сайту, зроблять до нього cистему управління, придбають доменне ім’я, хостинг і самі вироблять всі маніпуляції, пов’язані з установкою сайту на хостинг.

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:10, Середня оцінка: 4.20 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • Vladuslavh

  Щодо безкоштовного сайту на сервісах то єдина перевага то це спробувати як це бути автором і мати свій сайт та вести його, і це без коштовно
  А Мінуси наступні

   На безкоштовних
  сервісах Ви обмежені функціональністю обраної Вами майданчика. Іншими словами,
  якщо Ви захочете додати в блог опитування, форму зворотного зв’язку, відстежити
  пошукові запити, вивести найпопулярніші або зв’язні записи і т.д., то на
  багатьох безкоштовних сервісах у Вас це не вийде.

   Якщо власникові
  сервісу не сподобається зміст Вашого блогу, його можуть просто заблокувати.

  Шаблонне оформлення.vladislav-blog.com.ua

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Звісно, що сайт на власному хостингу має значно більше переваг. Але тема статті була саме про безкоштовні методи створення сайту.

 • софія

  ніпрощо вона просто насолоджується моментом

 • михайло

  Дякую за класну статтю!

 • дима

  на этом популярном сайте каждый сможет зароботать бешеные деньги: http://socpublic.com/?i=608970

 • Аня

  Я так люблю творчість, як тут http://znoclub.com/dovidnik-zno/601-vibir-profesiji-kreativ-zashkalyue.html Ну прикольно він придумав. Головне в правильне русло направити своє вміння або талант. Я люблю малювати, але на художника поступати не хочу. На кого тоді?

 • вова

  Просто підійди обніми і поцілуй

 • Maks

  Всього за 1 грн я Вам роскажу як жити в достатку. Все залежить від нас самих. Відправивши 1грн на рахукнок WebMoney 640761584669 і повідомлення з темою WebMoney на maks54r7@gmail.com ви дізнаєтесь як все життя прожити щасливо.

 • Anton

  На мiй погляд простiше зробити сайт самому

  Ось тут багато готових шаблонiв: http://www.ucoz.ru/?pguid=2163496131

  Навiть дитина може зробити сайт за пару хвилин!


WordPress: 18.1MB | MySQL:43 | 0.240sec