Як правильно цілуватися (відео), навчитися цілуватися

Поцілунок – це мистецтво, і далеко не всі володіють і можуть опанувати його технікою. Досить сказати, що вміла людина одними тільки поцілунками може довести свою партнерку до оргазму, і це не міф Казанови, а цілком доведений факт. Ми не заперечуємо, що для цього потрібно мати і в собі і в дівчині незвичайну чутливість і відчуття паралельного ритму, але все це справа наживається і напрацьовуємо, а тому далеко не фантастично. Природою закладено сила в поцілунок набагато більша, ніж та, що знають наші батьки, матері, бабусі та дідусі й навіть ми, зірви голови, що живуть у час, коли все дозволено і мало, що заборонено. Далі Ви не тільки дізнаєтеся як правильно цілуватися, але й побачите все на практиці у відео уроці.

Важливі нюанси поцілунку.

Зверніть увагу на наступні рекомендації.

 1. Щирість. Якщо не хочете, краще не цілуйтеся, адже поцілунок – це вираження почуттів, механіка тут не спрацює. Та й краще ви нікому не зробите.
 2. Ситуація. Якщо у вас перше побачення, не варто накидатися з пристрасними поцілунками , це може налякати партнера на початку відносин. Краще починати з ніжних повільних і неглибоких.
 3. Місце. Біільшість людей вважає за краще цей досить інтимний процес робити в більш-менш безлюдному місці. Навіть якщо ви вдома, постарайтеся зробити обстановку романтичною і інтимною – свічки, тиха легка музика, неяскраве освітлення вам у цьому допоможуть.
 4. Унікальність. Цілуйтеся так, як ніби робите це в останній раз у житті. Сконцентруйтеся на своїх відчуттях у даний момент. У цьому випадку ваші поцілунки кожного разу будуть оригінальні.
 5. Дихання. Несвіжий запах з рота може назавжди відбити бажання не тільки цілуватися, але й підтримувати відносини. Не забувайте, що навіть якщо ви почистили зуби, не курили, та нічого не їли – це ще ні про що не говорить. Зневоднена ротова порожнина теж може завдати неприємних відчуттів. Завжди майте щось під рукою, на щастя, варіантів зараз багато.
 6. Поза. Так-так, в поцілунку це теж важливо. Можна не тільки лежати як колода, але і стояти як стовп. Ні те, ні інше ніхто не оцінить, тому – ворушіться! Проведіть рукою по спині, плечах, торкніться вух, погладьте волосся. Це допоможе збільшити ефект.
 7. Розмова. Ось тільки не думайте, що треба поставити світовий рекорд за тривалістю поцілунку. Час від часу все ж треба набрати повітря в легені, а значить можна й говорити. Скажіть щось ніжне, приємне, висловіть свої почуття!
 8. Різноманітність. Повірте, видів поцілунку буває багато, не зупиняйтеся на якомусь одному. Навіть покусування і посмоктування губ партнера включається у варіанти і може бути приємним.
 9. Розслабленість. Не напружуйте губи, поцілунок повинен бути м’яким і ніжним, а не твердим і грубим. Зайва напруженість може відштовхнути партнера, або змусить думати, що вам незручно.
 10. Розкутість. Якщо ви ще жодного разу не цілувалися, не переживайте і не соромтеся. Все вийде, просто покладайтеся на почуття і отримуйте задоволення.

Як правильно цілуватися, техніка поцілунку

Кілька слів про техніку поцілунків, екзотичних і не дуже. Тут треба обов’язково знати, що різні техніки застосовуються в різних місцях і в абсолютно різних обставин і треба бути дуже обережним, застосовуючи їх одночасно.

Техніка “Грот”
Німта – простий поцілунок рота.) Сором’язливий поцілунок – вона притискає губи до губ, злегка рухаючи нижньою губою тільки. Рівний поцілунок – він трубочкою губ смокче її губи.
Боротьба ротів – його рот напіврозкритий, її прикритий, роти смокчуть, труть, кусають.) Грайливий поцілунок – він злегка покусує її губи.
Поцілунок зубів – він смокче її зуби.

Техніка “Стріла” (поцілунок із застосуванням язика)
Жалючою – вона ніжно ссе його губи і раптом вштовхують свій язик.
Розпалювали – лизания губ.
Млин – обертання язика в роті іншого.
Царський поцілунок – язик в роті іншого вводиться за щоку, ковзаючи по зубах.
Вишуканий – язик в роті іншого торкається піднебіння.

Техніка “Авакум” (поцілунок вщухають пристрасті із застосуванням пальців)
Насолода бутоном - він стискає двома пальцями її губи й цілує.
Пелюстка – він відтягує пальцями її нижню губу і вводить за щоку язик.

Техніка “Юта” (гра)
Першим схопити зубами нижню губу іншого. Виштовхнути язик партнера зі свого рота та всунути свого язика йому у рот. Першим смоктати губи іншого.
Вище представлені техніки можна застосовувати як для сильного збудження партнерки, так і для повсякденної буденності суспільного становища і кола знайомих. У цьому їх універсальність і самодостатність – те, що не можна в одному місці можна легко замінити іншим.
Безумовно, цілуватися, так само, як і займатися сексом, треба вміти! Як навчитися? Зрозуміло, пісня з ляльками барбі та їх гумовими аналогами в реальну величину вам не допоможе. Вчитися потрібно з справжніми дівчатами! Для початку, прочитай цю статтю. Потім згадай або ще раз подивися сцени, які ти бачив у фільмах – там більш-менш нормально показано. Далі. Почни цілувати дівчину не з губ, а, наприклад, з щік, потім продовжи поцілунками в шию, потім також як і шию, поцілуй її губи, потім повільно поцілуй губами її нижню губу. Далі твоя партнерка і твій внутрішній голос тобі все підкажуть.

Поцілунок з язиком(французький поцілунок)

Краще за все сказати, що це просто незабутній поцілунок. Термін “французький поцілунок” прийшов до нас як елемент французької культури, яка завжди вважалася найбільш тісно пов’язана з темою кохання. У Франції цей поцілунок називається “поцілунком душ”.

Найкращий початок – різноманітні поцілунки губами, під час яких злегка відкритий рот. Це якраз той момент, коли багато хто губиться і починає нервувати. Не панікуйте, якщо у вас раптом сильно застукає серце. За таких обставин – це природно! Поцілунок з язиком викликає дивні відчуття. Дивні і прекрасні. Цілком можливо, що ваша партнерка повторить ваші дії. Якщо ні, спробуйте посмоктати її нижню губу. Це може допомогти їй розслабитися. Коли ж вона відкриє рот, єдине, що вам залишається зробити, – почати працювати язиком. Витягніть свій язик назустріч язика партнерки. Коли ваші язики зустрінуться, не дивуйтеся, якщо відчуєте, що у вас підскочив тиск. Ви відчуєте, як ваші душі з’єднуються в одну, у той час як кінчиком язика ви граєте з її язиком. Французький поцілунок збільшує довіру партнерів один до одного.

Як закінчити поцілунок по-французьки? Ніжно заберіть свій язик, відхиліть голову і закрийте рот. Якщо ви виконаєте все це одночасно, це буде досить різко. Якщо ви хочете проявити тактовність, то після поцілунку не відразу відстороняйтеся від партнерки. Різке відчуження може призвести до емоційного шоку. Щоб пом’якшити його, посміхніться своїй дівчині, приголубте її.

Під час поцілунку по-французьки зазвичай роль лідера бере на себе один з партнерів, але вам може більше сподобатися постійна зміна лідера, тобто гра язиками. Цілуючись таким способом, ви можете абсолютно втратити відлік часу і ніби виключитися з реальності.

Як довго має тривати французький поцілунок? Від 30 секунд до 5 хвилин. Більшість людей вкладаються в 60 секунд, але дійсно емоційний французький поцілунок зазвичай триває від 3 до 5 хвилин. Різноманітність і постійні зміни – це душа поцілунку.

Помилки під час поцілунку

Щоб навчитися правильно цілуватися потрібно уникати можливих помилок. Таких помилок буває декілька.

 • Найпоширеніша помилка – забути про партнера. Це відбувається в тому випадку, коли ви цілуєтеся і не звертаєте ніякої уваги на свого партнера. У такому випадку вас не цікавить приємно їй/йому, вам головне отримати задоволення. Пам’ятайте, ви обов’язково повинні враховувати почуття і смаки партнера.
 • Друга помилка – надто широко розкритий рот. Під час поцілунку не слід сильно широко відкривати рот, але і не варто стискати губи. Рот повинен бути злегка відкритий. Коли вашій дівчині сподобається поцілунок, ви відчуєте це.

Яким повинен бути поцілунок?

По-перше, поцілунок повинен бути щирим. Не треба цілувати дівчину, якщо вам цього не хочеться. Цим ви не зробите краще ні собі, ні їй! Поцілунок – це, перш за все, не задоволення, а спосіб вираження почуттів. Чим більше ви відчуваєте бажання поцілувати вашу супутницю, тим більше буде підйом емоційної хвилі, що захлеснула вас обох. А чи має бути поцілунок довгим? Якщо дівчина вам подобається і ви обидва вкладаєте в поцілунок всю душу і забуваєте про все навколо, то, поза сумнівом, ви не захочете, щоб миті злиття губ тривали менше хвилини. Як показує досвід, щирість поцілунку багато в чому залежить від ставлення людей один до одного, проте майже ніяк не залежить від їх характерів і типів особистості. Просто для одних поцілунок має більше значення, для інших – менше.

По-друге, поцілунок повинен відповідати ситуації. Не потрібно накидатися на дівчину на першому побаченні, як бик на червону ганчірку. Це, можливо, дасть їй сексуальний імпульс, проте сильно постраждає її ставлення до вас. Також варто сказати, що за нашими спостереженнями переважна більшість дівчат для поцілунків віддає перевагу виключно безлюдні місця. Починати завжди краще з ніжних, повільних, неглибоких. А пристрасні поцілунки – це вже інше. Це вже, скоріше, елемент сексуальної гри, спосіб завести жінку і довести її до божевілля. Причому тут вам допоможуть поцілунки в шию, вуха, плечі та інші частини тіла.

По-третє, поцілунок повинен бути унікальним. Прагнете, кожен раз, цілувати жінку так, ніби ви бачите її останній раз у житті. Цілуйте її так, як підказує вам ваше нинішній настрій і тоді, якщо ви маєте до неї якісь почуття, кожен ваш новий поцілунок буде не схожим на попередній.

Ось коротке відео про те, як правильно навчитися цілуватися. Короткий відео урок дасть змогу зрозуміти всі особливості пристрасного поцілунку.

Приємних вам поцілунків.

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:328, Середня оцінка: 4.43 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • Dovganyuk Tanya

  ой, мені дуже важко поцілуватися вперше, Я невпевнена в собі(( що робити?

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

   Ще раз перечитайте статтю. Під час поцілунку розслабтесь і отримуйте задоволення.

 • Ulyna97

  шо робити я ж ніяк не нав4усь=(((

 • Kate

  це правда я ніколи не чітала літератури як правильно цілуватись, це виходить сам по собі.

  зараз тільки з цікавотсі я вирішила почитати, але те цілуватись вміє кожен правда, просто в кожно це виходить по різному)

 • marik

  як називається цей сайт

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Який сайт ви маєте на увазі?

 • TankoO))))

  невмієш?
  я тебе розумію, але реально такого поняття як не вмію цілуватися нема.. просто ти легенько.. тобто не цілуй її зразу “взасос” а легенько по губам, а далі ти сам все зрозумієш… точто відчуєш як правильно це робити.

 • артем

  Я навчывся цилуватысь в 12 рокив мени це дуже не сподобалось.
  Но мени вже 16 рокив и я хочу найты свою другу половынку поцилунком!!!!!!

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

   Артем, рекомендую почитати наступну статтю: http://how-to-do.org/yak-poznajomytysya-z-divchynoyu/

 • Senikaaa

  привєт всім

 • Arsen

  привєт всім

 • Arsen

  тут єє хто??????????????

 • Vasya-4

  в

 • Vasya-4

  Ну ви всі кажете що вперше цілуватись легко,а насправді мені страшно що моя дівчина вміє цілуватись,а я не знаю яким саме способом цілуватись(((

 • Pustovitiv

   ну а я боюся що йому не сподабаэть………..я ж не вымыю цылуватись(((((((

 • NG

  Пособіє для чайників хД

  Человекі, вчити цілуватись то так якби вчити їсти…всі вміють це робити інстинктивно…

 • Bertoloti_2_17

  позор!!!
  українська молодьож не вміє цілуватися!!)))))))

 • Jay

  можна їсти руками, а можна навчитися користуватися столовими приборами)))

 • Borys

  мені 13 через місяць і моя дівчина каже шо я класно цілуюся=* хоч доти практики не мав.все якось само собою вийшло і були дуже приємні відчуття.ми цілувалися як на відео але майже без язика.ми вважаємо що трохи огидно

 • MarshW

  Головне це привід для поцілунку, а не сам поцілунок. Знайти цей привід. Ти ж не підійдеш до дівчини, яка подобається і просто поцілуєш. Якщо запізнишся з поцілунком, то станеш другом. якщо будеш сильно спішити, то так і залишишся знайомим.

 • 9bwethebest

  люди підскажіть які найкращі моменти для знайомства?

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

   Рекомендую почитати статтю: http://how-to-do.org/yak-poznajomytysya-z-divchynoyu/

 • Tegza Mascha

  я ніяк не можу навчитися цілуватися а статті недопомагають порадьте що робити?

 • MarshW

  Давай навчу :-)
  Впринципі можеш потренуватися на фруктах персиках чи помідорах)

 • яросллав

  я хочу навчитися цілуватися технікою грот як це зробити

 • Воліка Дорчинець

  Я теж нє вмію цілувати, а моєму хлопцю 18.А я хочу його вразити своїм поцілцнком,але не вмію((((((((

 • самец

  я їбав то дивитись мине виверне нахуй на клавіатуру по поводу лизанини то треба розслабитись і поцілувати в губи хлопець має цілувати першим

 • сан4ес

  сам не знав але потроху навчився дивітся думаю що допоможе !!
  http://vk.com/videos143532746?q=%D1%8F%D0%BA%20%D1%86%D1%96%D0%BB%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8F&section=search&z=video32085498_120445873

 • lemberger

  Все вийде само собою…головне бути собою, розслабитися і старайтеся бути доброзичливими

  http://my.opera.com/lembergerr/blog/

 • саня 15

  Блін а я зовсім не вмію цілуватися!!!
  Підскажіть мені будь ласка на чому і як потрібно цілуватись???

 • просто Я)

  дякую!)) дуже корисні поради))) реально допомогло) вона задоволена тепер))) здається…

 • просто Я)

  ти ж теж не вмієш(не вміла) цілуватись колись) все буває перший раз…

 • діана

  я невмію цілуватися що робити

 • Фака-Мака

  та я теж думала що не вмію. але як це смішно не звучатиме , але : на п”яну голову всьо виходить! хД мені тільки 13 років, а поцілувалася я вперше в 11) можливо все вийшло не досконало, але було приємно і я не думаю що варто через це перейматися. якщо людина тебе любить, то тебе критикувати не буде. головне щирість. та і в крайньому випадку можна повторити за партнером ) я так і навчилася) уявіть. я вперше поцілувалася з новим хлопцьом і він потім своєму другу сказав шо я класно цілуюся) я була така рада) хоча вони і думали попри мої слова , що це я мій перший поцілунок) цілуйтеся всі) це афігенно і нема чого боятися)

 • стелла

  а що робити мені мені 10 він просив з3 до4 класу а зарас я в 6кл і він запропонував а я не вмію і дуже боюсь

 • стелла

  тобто 5 кл

 • Олеся

  Я боюсь цілуватися але мій хлопець хоче щоб я з ним цілувалась я не вмію цілуватимь і він це прекрасно знає колись він хотів мене поцілувати але я відштовхнула його я страшено боюся поможіть мене в шо робити?

 • катя

  у мене завтра побачення!а я не вмію цілуватися(дівчина)

 • Вкедах

  повтори за нею) і все буде ок!

 • Вкедах

  не бійся

 • Вкедах

  катя, цілуватися вмійть всі! просто кожен по свойму! подивись відео уроки, там все зрозуміло)) і не переживай отримуй задоволення)))

 • Анонімус

  Дякую, я посміявся. Прошу вас, заберіть ці точки. Вони дуже сильно нервують. Я знаю, так, я знаю, вони придають драматизму и велику істину вашим словам, але все ж таки ні, не треба. Далі. На моменті про те, що хлопець має повернутись якщо любить я взагалі під стіл з’їхав. Ваші слова горді, самозакоханні.
  “він зрозуміє, кого він втратив, і виправиться”

  Ха-ха-ха і ще раз ха. До речі, а ви знаєте, що і у хлопців буває гордість? А ще ми трохи мазахісти і інколи готові ламати собі життя і кохання тільки аби дотриматись своїх правил і принципів. Робіть висновки.