Як обрізати музику для телефону

Є улюблені моменти у пісні, і хотілося б вирізати шматочок з пісні і поставити його на дзвінок у мобільному телефоні. Існують спеціальні сервісі, через які можна замовити рінгтони для телефону. Але це досить дорого. Тому, навіщо витрачати гроші, якщо можна обрізати музику для телефону самостійно. Дана стаття розкаже як обрізати музику для телефону чи інших потреб.

Як обрізати музику за допомогою спеціальних програм

Істують безліч як платних, так і безкоштовних програм, які дають можливість обрізати пісню. Розглянемо одну з таких програм для обрізки музики, а саме Mp3DirectCut.
Mp3DirectCut – це невелика безкоштовна утиліта, основне призначення якої редагування файлів формату MP3. У програмі можна обрізати фрагменти файлу, змінити гучність, розбити файл на декілька частин та ін. Основна особливість програми – це те, що вихідний файл не втратить в якості, так як програма при збереженні файлів не здійснює їх повторне стиснення.

Отже, завантажуєте і встановлюєте mp3DirectCut. При першому запуску програма запропонує вибрати мову. У вкладці «Language» обираєте мову, на якій Вам зручніше працювати. До мов інтерфейсу входить також українська мова. Тож, встановлюємо солов’їну мову та починаємо обрізати пісню.

  1) Відкрийте файл (Файл->Відкрити).
  2) Прослухати файли можна використовуючи кнопки управління «Пуск» і «Стоп».
  3) Після того, як Ви визначилися з фрагментом, який необхідно вирізати, при прослуховуванні вкажіть початкову та кінцеву точки для обрізки. Це можна зробити натискаючи на кнопки-маркери «Початок» і «Кінець».

програмою DirectCut

Подальші дії залежать від потрібного результату обрізання музики:

  а) якщо потрібно вирізати виділений фрагмент пісні – натискаєте «Вирізка», потім Файл->Зберегти все.
  б) якщо потрібно зберегти лише виділений фрагмент – натискаєте Файл->Зберегти виділення.

Як обрізати пісню онлайн

Обрізка пісень онлайн, за наявності хорошого інтернету – це найбільш зручний спосіб створити мелодію для мобільного телефону (реалтон) з музичного файлу формату mp3, wav, wma. Немає необхідності скачувати та встановлювати спеціальні програми на комп’ютер. Немає різниці, який у Вас комп’ютер і яка саме операційна система.

Для обрізки пісень онлайн існує безліч сервісів. Вони працюють за одною схемою. Тому покажемо принцип роботи онлайн сервісів для обрізки пісень на прикладі сайту http://www.mp3cut.ru/.

Як обрізати музику онлайнЯк обрізати музику онлайн

Щоб обрізати пісню потрібно виконати три кроки:

  1) Натиснути кнопку “Загрузить mp3“. Після загрузки та підготовки файлу на сервері можна переходити до другого кроку.
  2) Вибрати частину пісні. Це можна зробити пересуваючи відповідні бігунці. Прослухати вибраний фрагмент можна натиснувши червону кнопку Play. Якщо відрізок пісні було вибрано правильно, можна приступати до наступного кроку.
  3) Натиснути кнопку “Разрезать и скачать“. Після цього броузер відкриє діалогове вікно у якому потрібно вибрати шлях на локальному диску, куди буде збережено обрізану пісню.

Ось і все. У принципі, описаної вище програми для обрізки музики, а також онлайн сервісів, повинно вистачити з лишком. З поставленим завданням вони справляються на відмінно. Сподіваюся, дана стаття була для вас корисною.

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:20, Середня оцінка: 4.80 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • Andriy

  Навіщо тільки давати посилання на файл з вірусом????