Як правильно написати успішне резюме, приклади написання резюме

Нижче наведено поради з написання резюме, яке принесе вам успіх. Текст відноситься не тільки до електронного резюме, тому деякі моменти не обов’язкові, якщо Ви плануєте працювати вдома.

Навіть думка про написання резюме може залякати майже будь-кого. Труднощі викликають не тільки початок, але і саме вміст резюме. Іноді це виглядає як нездійсненне завдання. Нижче наведено 15 порад, які не тільки допоможуть вам справитися з цим завданням, але й написати успішне резюме.

16 порад як правильно написати успішне резюме

1. Визначте мету ваших пошуків до написання резюме.

Як тільки Ви це зробите, ви зможете адаптувати резюме відповідно до цієї мети. Думайте про цю мету як про яблучко на мішені, щоб знати куди цілитися. Якщо ж Ви почнете писати своє резюме не маючи точної мети, воно буде виглядати не зовсім привабливо в очах тих, хто буде його читати. Подумайте трохи перед тим, як починати писати – щоб точно визначити свої потреби.

2. Думайте про ваше резюме як про маркетинговий інструмент.

Думайте про себе як про продукт, про потенційних роботодавців – як про своїх покупців, і про резюме – як про рекламну брошуру. Подивіться на себе з цієї точки зору. Які ваші особливості і яку користь Ви можете принести? Що робить Вас унікальними? Переконайтеся, що включили цю інформацію до свого резюме.

3. Використовуйте резюме щоб домогтися співбесіди, а не отримати роботу.

Не вдаватися в деталі. Прагніть бути ясними і короткими. Мета вашого резюме досить зацікавити вашого роботодавця, щоб він захотів поспілкуватися з вами. Використовуйте інтерв’ю для більш детального розповіді про ваші переваги, щоб познайомитися з роботою.

4. Використовуйте короткі речення.

Частіше використовуйте у вашому резюме короткі пропозиції. Вони роблять текст більш легким для сприйняття.

5. Використовуйте слова дій.

Ці слова додають вашому резюме звучання. Щоб оживити текст резюме використовуйте короткі речення, які починаються зі слів готували, розвивали, перевіряли і представляли.

6. Використовуйте # ‘и, $’ и і% ‘и.

Цифри, долари і відсотки виділяються в тексті. Використовуйте їх. Наведемо два приклади такого використання:

 • Керував 10 відділом з бюджетом $ 1,000,000.
 • Збільшив об’єм продажів на 25% на території 15-ти штатів.

7. Переслідуйте свою мету.

Оскільки, найчастіше, перегляд резюме займає не більше 30-ти секунд. Тому перед тим як написати резюме, витратьте трохи часу на обдумування фраз, які найбільш точно відповідають вашій меті. Додайте ці фрази на видному місці.

8. Грайте в “дзеркало”.

Перегляньте ще раз оголошення про роботу, яка вас цікавить. Використовуйте фрази, з яких воно складається для досягнення своєї мети. Якщо Ви пропустили які-небудь ключові слова, обов’язково додайте їх у текст свого резюме.

9. Використовуйте вузькоспеціалізо вані слова.

Якщо Ви знаєте слова, здатні показати вашу компетентність у специфічній області – використовуйте їх у своєму резюме. Для роботодавців, які займаються торгівлею, використовуйте “аналіз на конкурентоспроможність”. Якщо Ви претендуєте на роботу, пов’язану з бухгалтерським обліком, використовуйте “рахунки, прибуток”.

10. Акцентуйте увагу читача на позитивному.

Викресліть всі негативні і невідповідні слова. Якщо вам здається, що дата вашого випуску піддасть вас вікової дискримінації, не вказуйте її. Якщо у вас є обов’язки, які не пов’язані з вимогами вакансії, не вказуйте їх. Сконцентруйтеся на обов’язках, які узгоджуються з вашою метою. Не вказуйте персональну інформацію, подібно до того, як Ви не вказуєте свої зріст та вагу.

11. Покажіть, що Ви знаєте.

Краще не заглиблюватися в яку-небудь сферу – використовуйте ваше резюме, щоб висунути на перший план широту ваших знань. Використовуйте інтерв’ю, щоб надати більше деталей.

12. Покажіть, кого Ви знаєте.

Якщо Ви знайомі з кимось, хто має вплив, наприклад, віце-президентом або головою управління, вкажіть це у своєму резюме. Згадка про такі знайомствах викликає в читача почуття вашої значимості.

13. Пишіть резюме так, щоб воно легко читалося.

Залишайте порожні місця. Використовуйте шрифт, не менше 10 пунктів. Скоротіть розмір резюме до 1-2 сторінок. Пам’ятайте, резюме переглядають швидко. Допоможіть читачеві зробити це більш ефективно і з економією часу.

14. Покажіть своє резюме кому-небудь для рецензії.

Вам може бути нелегко вразити всі цілі і при цьому передати свої досягнення. Покажіть кому-небудь вимоги вакансії, ваше резюме, і список пунктів, які вас зацікавили. Попросіть рецензента вказати на неясності. Вони допоможуть вам виявити те, що Ви необережно залишили поза резюме. Перепишіть ваше резюме, включивши ці теми. Питання рецензента також допоможуть вам знайти в тексті місця, які заплутують читача.

15. Перегляньте кілька прикладів написання резюме.

Це допоможи Вам зрозуміти що саме Ви опустили у свому резюме. Приклади резюме також можуть показати, що саме не варто писати у резюме.

16. Надсилайте своє резюме потенційним роботодавцям.

Наберіться сміливості, щоб відправити своє резюме. Думайте про це, як про гру, в якій з кожним відправленим резюме ваші шанси на успіх зростають. Це насправді так. Використовуйте трирівневий підхід. Пробуйте влаштовуватися на робочі місця, які, можливо, вас не варті. Можливо, вони виявляться чимось більшим, коли Ви дізнаєтеся про них краще. Або, можливо, Ви дізнаєтеся про нові пропозиції, як тільки побалакаєте з роботодавцем. Намагайтеся влаштуватися на роботу вище вашого рівня. Деякі ваші заявки будуть задоволені. Намагайтеся влаштуватися на вакансії, які вимагають навичок, вище ваших. Саме так Ви виросте – ризикуючи. Вірте в себе. Вірте в процес.

Успіхів вам у пошуках.

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:13, Середня оцінка: 4.85 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • Mebli_gut

  Гарненько написано. Щось таки в цьому є !!!

 • ihor katkov

  дуже добрі поради!

 • Yura

  Секс – це круто,нада любить одну а їбатись з усіма хто не проти))))))

 • Лена

  якщо він тобі вірний і тільки він хоче щоб ти була, тільки його і на все життя то він може й потерпіти ще 5 лет не спіши зі сексом, повір мені я вже зробила таку дурницю і він мене після сексу і покинув. Я просто нізким не порадилася по своїй темі і тепер шкодуватиму усе своє життя, Я тебе прошу нероби цієї дурниці за здалигіть потерпи ще пару років і не хай і він потерпить тоді сама зробиш висновок чи варто зараз чи через пару років! П,С ти ще за молоднніка до цієї справи потерпи тоді і роби як ти хочиш!!

 • Shurf Lonely-Lockly

  А хіба не простіше взяти чиєсь резюме прикладом http://worknew.info/articles/candidate/obrazets_rezyume_prymer__54771.html
  ???

 • Жук

  Ти хотів би щоб твою жінку їб….и всі а ти її любив ?

 • debra morgan

  Привіт Am місіс Мілдред Надія Am законним і надійним кредитором кредиту видають кредити

  на ясною і зрозумілою умовах за ставкою 2%. від

  $ 12 000 до $ 7 млн доларів США, євро і фунти тільки. Я даю Бізнес-кредити,

  Приватні кредити, студентські кредити, автокредити і кредити, щоб погасити рахунки. якщо ви

  потрібен кредит, що ви повинні зробити, це для вас зв’язатися зі мною безпосередньо

  за адресою: mildredhopeloanfirm@gmail.com

  Будьте здорові.

  З повагою,

  Г-жа Дебра Морган

  Email: mildredhopeloanfirm@gmail.com

  Примітка: всі відповідь має бути спрямоване: MILDREDHOPELOANFIRM@GMAIL.COM


WordPress: 18.06MB | MySQL:43 | 0.244sec