Як легко заробити гроші

Зазвичай вважається, що гроші заробляти потрібно тяжкою працею. Та й не тільки гроші.

Навіть у самому слові «за-роб-ляти» чутно «одержувати за роботу». А що таке робота? Це те,чим займається раб. Приємного мало. Але можна й інакше. Ні, ми не розглядатимемо кримінальних шляхів – хоча б тому, що в результаті людина звичайно втрачає більше, ніж отримує. Легко отримати гроші можна і цілком законними способами. Такий підхід можливий за рахунок того, що у різних людей різна шкала цінностей (та ще й непостійна в часі). Відповідно, віддаючи те, що Вам не особливо цінне, і отримуючи взамін те, що для Вас є цінним, можна отримувати вигоду. Фішка в тому, що при правильній постановці справи, вигоду отримують всі – кожен віддає те, що йому не особливо потрібно, і отримує те, що потрібно, до речі, це не обов’язково мають бути саме гроші. Цілком можна задовольнитися одержанням того, що Ви так чи інакше купили б. Остання істотно – не просто «на халяву – значить добре», а саме щось потрібне або підлягає подальшому обміну без особливих труднощів. Подивимося, що ж можна віддавати такого, що принесе дохід?

Як легко заробити, варіант перший

Будучи студентом можна користуватися численними студентськими знижками Перший великий блок – це мати більше з того, що й так віддаєш. Наприклад, студент витрачає час і сили на навчання. При цьому можна користуватися численними студентськими знижками – тобто по суті заробляти ті гроші, які все одно були б витрачені на проїзд, уроки водіння, покупку техніки і т.д. Сюди ж відноситься, наприклад, користування робочим інтернетом в особистих цілях (у розумних межах, звичайно), для продавця книг – можливість читати їх безкоштовно і на папері і т.д.

Метод пошуку таких можливостей досить простий. Беремо фразу «як … я маю право / можу …» (наприклад, «як студент я маю право на безкоштовне відвідування студентського спорткомплексу»). І пишемо список «ким я є» – студент, громадянин, робітник, начальник, вагітна, пенсіонер і т.д. Потім по черзі підставляємо ці ролі у фразу і намагаємося її продовжити, при браку інформації – її прицільно шукаємо. З отриманого списку можливостей вибираємо ті, які представляють інтерес.

Як легко заробити, варіант другий

Наступний великий блок – «заодно». Це такі справи, в яких більше зусиль витрачається на організацію процесу, ніж на корисну дію – і тому додаткові зусилля, докладені для того, щоб зробити не одну корисну дію, а кілька однотипних, досить малі.

Якщо у Вас є собака, і Ви її регулярно вигулюєте, прихопити з собою ще пару-трійку собак – не проблема. Звичайно, що не за «спасибі». Класичний приклад. Якщо Ви йдете в магазин за хлібом, принести не один буханець, а два – не проблема. При більш-менш регулярних і стабільних покупках можна таким чином об’єднуватися з сусідами і посилати одного гінця. Вигоду тут можна отримати двома способами: або бути таким гінцем за невеликі комісійні (часто цим методом користуються школярі), або за символічну суму економити час. А час – як відомо, теж гроші.

Для наочності ми приведемо і інші приклади. Так, якщо у Вас є собака, і Ви її регулярно виводите, прихопіть із собою ще пару-трійку собак і вигуляйте їх за винагороду. Знову-таки всім добре: працюючі господарі можуть не турбуватися за свого улюбленця, а Ви практично з нічого отримуєте гроші. Аналогічно і з дітьми – можна об’єднатися з декількома мамусями (звичайно ж, з більш-менш співпадаючими поглядами на виховання і дітьми приблизно однаковими за віком) і залишати всю компанію по черзі у кожній. Проблем «черговій неньці» це, в принципі, не додасть, зате інші одержать можливість зайнятися іншими справами. З дітьми постарше може попрацювати й тато – взяти всю компанію в похід вихідного дня, наприклад.

Як легко заробити, варіант третій

Ще один блок – продаж відновлюваних ресурсів. У першу чергу це частини організму – волосся, кров, сперма, яйцеклітини.

Продаж волосся
Продаж волосся на перуки – досить древній спосіб заробітку Продаж волосся більше підходить дівчатам, хоча хлопці теж можуть спробувати. Для цього волосся повинно бути довгими – чим довше, тим дорожче коштує. Менше 20 см зазвичай ніхто не купує. Розцінки залежать від довжини, якості, кольору волосся. Якщо волосся фарбовані, слабкі або з сивиною, ціна менша.
Де продати? Можна пошукати оголошення в Інтернеті або на стовпах, парканах. Ми також радим запитати свого перукаря – звичайно вони в курсі, часто самі пропонують продати волосся, якщо клієнт відрізає досить великий шматок. Вартість – до 10 тис. грн.

Продаж волосся на перуки – досить древній спосіб заробітку, власне спочатку перуки виготовлялися тільки з натуральних волосся. Щоправда, продавати прагнули все-таки не власне волосся. Саме звідси, до речі, йде історія стрижна в місцях позбавлення волі – не стільки в гігієнічних цілях, скільки для морального приниження і наживи. Іноді на такий крок йшли бідняки – як описано, наприклад, в «Дарах волхвів» О’Генрі.

Донорство крові
Донорство крові підходить для повнолітніх здорових людей. За одну порцію крові можна заробити 100-150 грн. (Залежно від способу і місця здачі). Окрім грошей донор отримує безкоштовне медичне обстеження: огляд терапевта, клінічний і біохімічний аналіз крові, аналіз крові на гепатит, ВІЛ, сифіліс – що теж в плюс. Також визначать групу крові і резус-фактор. Корисно знати, що донорові покладені два вихідних – день здачі крові і ще один день на відновлення, із збереженням зарплати. Причому, якщо здача доводиться на вихідні дні або з якихось причин донор виходить на роботу, то ці додаткові вихідні переносяться на дати на вибір донора.
Здавати – на станції переливання крові в тому регіоні, де Ви прописані.

У сучасній історії є гіпотези, що з переливанням крові були знайомі древні шумери і єгиптяни, але з доказами виникають деякі проблеми. У Росії перше успішне переливання крові було здійснено в 1832 році – Г. Вольф врятував жінку, що вмирала після пологів від маткової кровотечі.

Донорство сперми
Метод підходить чоловікам від 20 до 40 років (вік закріплений законодавчо) з нормальною зовнішністю і відсутністю природжених захворювань, сифілісу, ВІЛ, венеричних захворювань, гепатиту. Бажано також наявність здорових дітей, так би мовити, «портфоліо». Заробити можна від 200-300$. Здавати в клініках, що спеціалізуються на лікуванні безпліддя. Перший раз доведеться сплатити аналіз на придатність (200-500 грн.).

Донорство яйцеклітин
Ще одним способом заробітку може стати донорство яйцеклітин для жінок. Метод підходить для здорових жінок до 35 років, які мають здорових дітей (на відміну від чоловічого варіанту, тут діти – не лише гарантія якості, але і страховка на випадок ускладнень після донорства, може так статися, що жінка більше не зможе мати дітей). Зазвичай до жінки, що бажає здати яйцеклітини, впродовж двох тижнів застосовують гормональну терапію, щоб утворилося більше яйцеклітин за цикл – і потім, коли яйцеклітини вже готові, їх витягують за допомогою тонкої голки при внутрішньовенном у знеболюванні. Ризик полягає в ймовірності надмірної стимуляції яєчників, що може їх пошкодити, а також в ускладненнях від гормональної терапії. За одну процедуру платять 700-1000 $. Для здачі звертатися в клініки по лікуванню безпліддя.

Крім частин організму можна заробити на побічних результатах своїх захоплень, продаючи їх – прикраси з бісеру або черепашок, мальків, кошенят, цуценят, картини, та хоч порожні пляшки. Головне – знайти покупця. У більшості випадків зручно шукати навіть не покупця, а продавця, який з радістю візьме Ваш товар за відсоток з реалізації.

Як легко заробити, варіант четвертий

Можна заробити продаючи через інтернет різні не потрібні в будинку речі. Ну, і останній блок – продаж непоправних ресурсів. Продаючи через інтернет Інтернет те, що вам особисто не потрібно (наприклад, бібліотеку прадідуся або старовинні монети), можна заробити непогані гроші. Зручніше саме через Інтернет, а не шукати особисто, кому б продати. Досить періодично оновлювати оголошення, і покупці самі до Вас прийдуть (в крайньому випадку, Вам доведеться пройтися до пошти і відправити посилку). Проблема тільки в тому, що такі ресурси з часом закінчуються.

Всі перераховані вище способи дозволяють отримати вигоду, тобто заробити в гранично короткі терміни (максимум день-два) без якихось особливих зусиль або навичок зі свого боку, тобто легко.

 

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:28, Середня оцінка: 3.11 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • Юрко

  Не хочеться писати про погане, тому я просто промовчу…

 • Oleghodak

  та чого цього тижня або на 2 піду здавати кров))

 • http://chikavo.org.ua/ Andrij

  Якщо заробити, то це нелегко, щоб там ви неписали

 • http://iwork.rv.ua/bit.htm Заробити гроші

  Повністю підтримую. Якщо Ви справді хочете “заробити” то легких методів не існує! Донорство, собаки, розпродаж це все звичайно весело, але вкрай несерйозно та нестабільно. Тому, моя думка, легкі гроші це міф, який харчується жадністю людей.

 • Алько

  http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Ulyana
  http://bux.to/register.php?r=Ulyana

  ось ці два сайти
  на них можна заробляти якшо читати листи і клікати по силках. рекомендую

 • Єва

  ці способи заробляння грошей смішні і давно всім відомі.

 • Kit

  Попробовал задумку с заработком и все работает!!! Наткнулся на это на одном форуме и решил попробовать. Бродя как обычно по разного рода форумам, я нахожу эту статью, в которой говорится, что можно сделать тысячи долларов за пару недель при вложении всего 18 грн.
  Ну да… подумал я, это должно быть очередной фишкой для лохов, но решил все-таки ДОЧИТАТЬ и УЗНАТЬ, что там предлагают… Дальше там говорилось, что надо перевести по 3 грн. на 6 кошельков известной платежной системы WebMoney. После того, как перечислите деньги, исключите из списка самый первый номер, а в конце списка напишите свой и закиньте на 200 различных форумов. Никаких уловок… Ну я поразмышлял и подумал, что я ничего не теряю кроме 18 грн. и решил попробовать… В течение 4-х дней я зарегистрировался на более чем 60 бизнес форумах и бесплатных досках объявлений. Прошла неделя, заглянул в свой Интернет кошелек, и угадайте ЧТО!!!! Поступлений никаких нет вообще !!! А разные участники пишут, что за неделю заработали кто по 100, кто по 300 у.е… Пиши пропало, подумал я, попал в очередной лохотрон, желая заработать за пару недель тысячи долларов, наивный. Ну и бросил это занятие, так и не дослав свое объявление до 100 форумов. Ещё через неделю (ради любопытства) заглянул в свой Интернет кошелек. Смотрю, всего одно поступление – 3 гривны. Да, думаю, дело не стоящее, случайность. Ещё через 2 недели я все-таки снова открыл свой Интернет кошелек, а в нем уже около 800 гривен. Откуда? Непонятная картина, но всё равно за 1 месяц 800 гривен. Это очень мало, как пишут предыдущие участники – они за 1 месяц заработали 8000-9000 гривен И вдруг, после 1 месяца началось самое интересное: на мой кошелёк стали приходить деньги КАЖДЫЙ ДЕНЬ, спустя ещё 2 недели на моем счету уже было более 8000 гривен. После этого я отправил свои объявления ещё более чем на 150 форумов. РЕЗУЛЬТАТ БЫЛ ОЩЕЛОМЛЯЮЩИЙ. По прошествии всего 2 месяцев, я заработал чуть больше 25000 грив. И деньги идут каждый день. Каждые 40 минут на мой счёт в среднем поступает мин. по 10 гривен. И это все только за цену в 18 гривен!!! Я был в очень плохом экономическом положении до того как наткнулся на эту статью.
  Я не поверил что это работает пока не начал получать деньги… Я купил все что мне надо… и это очень кстати, согласитесь?!… А теперь я расскажу Вам как это работает и самое главное ПОЧЕМУ…!
  Я Вам гарантирую, что если Вы будете в точности соблюдать ниже перечисленные инструкции, то ВЫ НАЧНЕТЕ ПОЛУЧАТЬ намного больше денег чем Вы думали, не прилагая к этому особых усилий. Предложение: Прочтите это пару раз! Следуйте инструкциям и ДЕНЬГИ НАЧНУТ ПОСТУПАТЬ в Ваши кошельки. Согласитесь это ПРОСТО!!! Это ЛЕГАЛЬНО. И Ваш вклад составляет всего 21 грн. ВАЖНО: Это не обман и это вполне легально, при этом Вы ничем не рискуете, но это работает!!! ЗАМЕТЬТЕ: Следуйте инструкциям в ТОЧНОСТИ и 8000 грн. и больше будут Вашими в течение от 20 до 60 дней. ВСЕ ЭТО УДАЧНО РАБОТАЕТ БЛАГОДАРЯ ЧЕСТНОСТИ УЧАСТНИКОВ!
  Если Вы заинтересованы, то вот список кошельков в системе WebMoney, на которые нужно переслать по 3 грн.:
  U210076757091
  U713525323653
  U305030158832
  U118130553433
  U377107712513
  U313451616579
  Этот бизнес продолжает существовать и процветать только благодаря честности и серьезности участников. Итак, когда Вы достигнете первой позиции Вы будете иметь приличный доход просто как создатель списка людей. Совсем пустяковая работа!!! Займитесь этим сейчас — не откладывая на завтра!!! Время — деньги! А теперь я расскажу Вам почему Вы в любом случае ничего не теряете, а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ! Скажем из 200 размещений я получу только 5 ответов (очень низкая цифра). Значит я сделаю 15 грн., находясь на 6 позиции в списке. Теперь эти 5 людей делают опять же МИНИМУМ 200 размещений с моим именем на 5 позиции, и только 5 людей отвечают тем первым — это уже 75 грн. Дальше эти 25 людей делают по 200 размещений с моим именем на строчке и только 5 отвечают — мой доход 375 грн. Теперь эти 125 людей разместив и получив только по 5 ответов дают мне 1875 грн. прибыли (я на 3 позиции). Дальше интереснее………. Самое интересное это то, что эти 3125 людей сделают еще по 200 размещений, ну а если им ответят только 5 людей, я уже получаю неплохую прибыль.
  И это все за первоначальный вклад в 18 грн.. Когда Вас в списке уже нет, Вы просто высылаете 18 грн. тем людям из списка и ставите свое имя и адрес на 6 позицию и опять размещаете. Вы себе можете представить, что тысячи людей со всего мира присоединяются к Интернету и читают эти статьи каждый день. Так же как и Вы читаете эту!!! Так что? Потратите ли Вы 16 грн. чтобы узнать работает ли это? Это строка для пессимистов: «а если этот бизнес рухнет и никто мне денег не пришлет?” Ну и что!!! Каждый день в Интернете появляются от 20000 до 50000 новых пользователей, какие шансы, что они все-таки захотят попробовать себя в чем-то новом? Огромные! Ну и последнее: Это действительно великая аксиома — чтобы получить что-то надо дать что-то, а чтобы получить еще больше надо дать еще больше!
  Удачи.

 • Психолог

  В кожній кпаїні живе 30 відсотків дибілів. Цікаво було прочитати статтю одного з них (” не раба” що хоче заробляти гроші на донорстві…).

 • ащо

  Дай ссилку форуму

 • Лідія Моруга

  Зайдіть на Мій блoг http://lidamoruga.blogspot.com/

  там ви дізнаєтесь більше.