Сніжинки із паперу. Схеми для роздруку

Сніжинки із паперу

Не за горами вже зима, а це означає, що все менше і менше часу залишається для підготовки до зимових свят. Щоб створити в домі святкову атмосферу можна прикрасити будинок вирізаними власноруч сніжинками із паперу. Їх можна наклеїти на вікна, прикріпити на ниточках до люстри, повішати на ялинку. Паперовим сніжинкам можна придумати дуже багато способів застосування, ну і сам процес вирізання сніжинок із паперу принесе море позитивних емоцій.

Раніше я вже писав про те, як прикрасити новорічну ялинку та як прикрасити будинок до Нового року. У даній статті спробую пояснити як зробити сніжинку із паперу в домашніх умовах.  Нам знадобиться папір, ножиці, олівець. Не варто брати надто грубий папір, оскільки його важко складати. Сніжинка із дуже тонкого паперу буде погано тримати форму. Колір паперу може бути довільний, все залежить від вашої фантазії.

 Як вирізати сніжинку з паперу

Крок 1. У випадку, якщо ви використовуєте готові шаблони, можете переходити одразу до пункту 3. Якщо ви використовуєте папір формату A4, то перш за все потрібно надати листку паперу квадратної форми. Для цього зігніть лівий верхній кут аркуша вниз. (рис. 1)

Крок 2. Відріжте праву частину, щоб утворився трикутник(рис. 2)

Крок 3. Отож, перед вами на столі аркуш паперу квадратної форми. Лівий верхній кут зігніть по діагоналі(рис. 3) Для того, щоб майбутня сніжинка була більш акуратною та симетричною, у цьому та всіх інших кроках згин повинен бути дуже щільним. Щоб цього досягти проведіть із натиском по лінії згину тупим предметом.

Крок 4. Не міняючи положення аркушу, загніть верхній кут трикутника по лінії, що проходить через центральну точку його найбільшої сторони(рис.4).

Крок 5. Розділіть утворений новий трикутник лініями на три рівні частини. Загніть лівий кут під кутом 60°(рис.5). Якщо прагнете максимальної точності, то можете використати транспортир.

Крок 6.  Тепер загніть правий кут трикутника під кутом  60°. Якщо все зроблено правильно, то сторона трикутника має співпасти із лінією загину із пункту 5, а заготовка повинна мати такий вигляд, який зображений на рис. 6.

 

Крок 7. По горизонтальній лінії відріжте нижню частину заготовки, щоб утворився рівносторонній трикутник.

Крок 7

Крок 8. Перед вами 1/12 частина майбутньої сніжинки. Олівцем намітьте дизайн сніжинки. Ви можете використати готові візерунки, роздрукувавши схеми, що наведені нижче.

Крок 9. Акуратно ножицями відріжте зайві частини.

Крок 10. Розгорніть папір, розпрямте сніжинку та насолоджуйтеся результатом.

 Схеми сніжинок з паперу для роздруку:

 

 

 

 

Додаткові посилання та джерела:

  • Прикольна флеш гра, що полягає у вирізанні сніжинок. Створюйте власний дизайн, вирізайте та зберігайте сніжинки: Play Game
  • Велика колекція сніжинок: www.flickriver.com
  • Мистецтво вирізання із паперу: Paper Art
  • Шаблони сніжинок: www.marcels-kid-crafts.com, www.papersnowflakes.com
Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:92, Середня оцінка: 4.43 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

  • olesik

    Merci beaucoup)))

  • http://how-to-do.org/ Andr1y

     Je vous en prie.