Реєстрація PayPal в Україні

paypal-in-ukraine

PayPal – одна із найбільших та найпопулярніших платіжних систем світу, яка із 2002 року належить корпорації eBay, що володіє однойменним аукціоном. Сьогодні саме через PayPal проводиться більшість розрахунків між покупцями і продавцями на eBay, Amazon на інших закордонних аукціонах та магазинах. За приблизними підрахунками на в світі відкрито понад 200 млн рахунків PayPal. Платіжна система присутня на 190 ринках і працює з 23 світовими валютами.

Але, незважаючи на таку популярність у світі, платіжна система PayPal не настільки  поширена Україні. Причиною цього є введенні для українців, як для мешканців країни третього світу, деяких обмежень на роботу у системі.  Зокрема, українці можуть купувати товари і розплачуватися в інтернет магазинах, але не можуть приймати вхідні перекази на свій рахунок.  Тобто, продати свій товар та отримати оплату через систему PayPal  ви не зможете.

Деякий час назад в мережі поширилася новина, що з 24 вересня 2011 року власники українських рахунків у PayPal зможуть приймати вхідні платежі. Та згодом керівники PayPal спростували цей факт та вибачилися за допущену помилку. Тому, щоб уникнути непорозумінь, хочу ще раз наголосити, що обмеження для українців ніхто не скасовував, тому повноцінно працювати із PayPal в Україні вам не вдасться.

Як зареєструвати PayPal акаунт в Україні

Незважаючи на всі обмеження, перед власниками українських рахунків PayPal відкриваються широкі можливості для здійснення покупок закордоном і на міжнародному аукціоні eBay, зокрема. Досі я замовляв товари із закордону через знайомих, які мали відкритий рахунок у PayPal. Та згодом вирішив, що набагато зручніше буде мати свій власний рахунок та здійснювати покупки без сторонньої допомоги.

1) Відкриття нового PayPal рахунку

Перейдіть на сторінку реєстрації, виберіть зі списку країну проживання та мову інтерфейсу PayPal, з якою вам буде зручніше користуватися та натисніть кнопку “Відкрити рахунок“.

PayPal реєстраціяУ наступному вікні вам потрібно ввести особисту інформацію, зокрема:

 • Адреса електронної пошти(e-mail). У майбутньому буде використовуватися для входу у PayPal акаунт. Оскільки через PayPal акаунт можна отримати доступ до вашого банківського рахунку, то з метою підвищення безпеки використовуйте лише надійні та перевірені поштові сервери. Вся службова інформація про ваш рахунок буде надходити за вказаним адресом.
 • Пароль. PayPal рекомендує, щоб довжина паролю була не менша за 8 символів. Не використовуйте для паролю своє ім’я або адресу електронної пошти. Використовуйте комбінації малих і великих букв, цифр і символів. Виберіть пароль, який буде важко буде вгадати навіть вашому близькому другові.
 • Особиста інформація. Прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження. Вказуйте достовірну інформація, щоб у майбутньому не виникало конфліктів із вашим банківським рахунком, чи інформацією з аукціону eBay.
 • Адреса.  Вкажіть вашу справжню адресу проживання. Багато продавців відмовляються висилати товар на адресу, яка відрізняється від тієї, що вказана у PayPal рахунку.
 •  Номер телефону, який буде використовуватися у разі виникнення проблем із вашим рахунком чи покупоками.
 • Інформацію про вашу кредитну картку. Якщо у вас ще немає картки, то можете забрати відмітку із відповідного поля. Цю інформацію можна буде ввести пізніше.

Всі поля є обов’язковими для заповнення. Перечитайте регламент для користувачів та політику конфіденційності і, якщо ви зі всім погоджуєтеся, то натисніть кнопку “Погоджуюся і відкриваю рахунок“.

Введення особистої інформації

 

3) Підтвердження електронної пошти.

Після завершення реєстрації на вказану вами адресу електронної пошти прийде лист з інформаціює про активацію облікового запису. Виконайте інструкції, описані в листі. Якщо посилання на активацію облікового запису PayPal в листі не працює, скопіюйте код активації з листа і, користуючись підказками системи, виконайте активацію вручну через свій PayPal аккаунт.

4) Додавання кредитної картки

У правому меню натисніть на посилання “Підключити і підтвердити дебетову або кредитну картку”.

Додавання і підтвердження кредитної картки

У вікні, що відкриється, вкажіть ваше ім’я, тип та номер картки, термін дії картки та три цифри номера перевірки, який  вказаний на зворотному боці вашої картки.

Додавання і підтвердження кредитної картки5) Підтвердження кредитної картки

У правому меню виберіть пункт “Підтвердити дебетову або кредитну карту“. На наступній сторінці клікніть на «Надіслати повторно код PayPal“.  Із вашого карткового рахунку буде знято 1.95$, які будуть повернені протягом 24 годин із моменту підтвердження вашої картки. Майте на увазі, що Ви можете зробити всього три спроби підтвердження картки, тому переконаєтеся, що Ваша картка не заблокована банком і на ній достатньо коштів для верифікації.

Після цього PayPal зніме гроші із Вашого рахунку, тим самим перевіривши працездатність Вашої картки і повідомить Вам код, який потрібно ввести для завершення верифікації. Щоб дізнатися код верифікації потрібно проглянути виписки із вашого рахунку.  Зробити це можна кількома способами:

 • Через СМС повідомлення, якщо до вашого карткового рахунку підключений СМС банкінг.
 • У списку транзакцій на сторінці вашого інтернет-банкінгу(напр. Приват24 для Приватбанку).
 • У паперовій виписці по рахунку, яку можна взяти у відділенні вашого банку.

Ось як виглядає виписка по операціях у Приват24:

Виписка по операціях у Приват24

Код маж вигляд: PP*2638CODE, де 2638 є код, який нас цікавить. Отриманий код потрібно ввести у відповідному вікні підтвердження картки у системі PayPal:

Підтвердження картки

Якщо підтвердження пройшло успішно, то ваш статус у системі PayPal зміниться на “Перевірений”.

PayPal Статус

Тепер ви можете розраховуватися у будь-якому інтернет магазині, який працює із PayPal. Приємних вам покупок.

Оцінка статті:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів:13, Середня оцінка: 5.00 із 5)
Loading ... Loading ...

Схожі статті:

 • http://www.facebook.com/orest.zub Orest Zub

  Можна відкрити польський акаунт і успішно приймати платежі ;-)

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Цікава ідея. Чи не може бути треднощів із достувкою товарів? Знаю, що деякі продавці не дуже охоче відправляють товар на адресу, яка відрізняється від PayPal адреси.

 • http://www.facebook.com/orest.zub Orest Zub

  Та ні, жодних проблем.
  Тут річ не в тому.
  Оплачувати можна і з українського рахунку, а от приймати не можна.
  Тому треба шукати правди закордоном.

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Про відкриття двох окремих рахунків я не подумав. Дякую за ідею.

 • koha

  Громадяни України не можуть відкрити рахунок в Польщі!!!

 • ernest

  Ідея хороша але наше законодавство не дозволяє без дозволу нацбанку відкривати рахунок за кордоном.

  http://www.pocilunok.com/

 • Рос

  Рахунок в Польші без проблем… картка відкривається на ура, працювати з рахунком через нет, без проблем… але чи не виникне проблем з пай пол? бо як заблокують кошти на пай пол рахунку буде не весело((((

 • http://www.facebook.com/orest.zub Orest Zub

  Так, швидше за все заблокують, коли побачать, що Ви з України..
  Там таких розумників купа :-) Хе-хе
  ПейПолу важливо саме територіальне перебування у Польщі, а не громадянство.
  Потрібно буде довести, що Ви проживаєте у Польщі. Підтвердити платіжними квианціями за газ, випискою з банку, де на Ваше імя подана польська адреса і так далі…
  Трішки геморойно, зате, коли розберееся з тим, життя стає набагато простішим
  Успіхів

 • Anastasiya

  Якщо у мене валютна картка, наприклад у доларах США, PayPal буде списувати з мене гроші в валюті без конвертації? Бо, наприклад, у ПриватБанку кажуть, що PayPal завжди списує у гривні! Відповідно банком проводиться подвійна конвертація долар-гривня-долар, що є доволі дорогим задоволенням. Дякую за відповідь

 • Andriy

  Скажіть будь ласка, якщо я реєструюся на ПайПал як
  проживаючий на території України (як вказано у статті), чи можу я отримувати
  платежі від іноземних контрагентів на свій ПайПал рахунок, а потім
  розраховуватися цими ж грошима (з ПайПал) з американськими інтернет-магазинами (не не намагаючись вивести ці гроші на банківський рахунок)?

 • ruslan

  Добрий Вечір!Вмене райфайзенбанк для підтвердження шо зняли 1.95 потрібно взяти в банку?

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Я користуюся приват банком і Приват24.
  Щодо Райфайзен банку нічого помогти не можу.

 • Андрій Попович

  Всім привіт! Велике спасибі автору за статтю. Дуже корисна і змістовна. Від себе хочу зробити маленьку підказку: Зараз код не приходить у виписці з рахунку інтернеткартки. Пише просто, що операція здійснена, гроші знято. Код потрібно запитувати в режимі чату в приват24. Я так запитав, мені відповіли зразу. ВВів його в PayPal аккаунті і ВСЕ! Підтверджено!

 • Оксана

  Спасибо за статью!!!! Все очень точно! по ней регалась! Спасибо, что поделился опытом!

 • http://www.facebook.com/orest.zub Orest Zub

  можуть, але це не зоовсім легально :-)

 • прпар

  прап

 • Maks Mospanenko

  Тікати треба та й годі

 • Андрій

  на десктопі у Приват24 в мене рядок виглядав як “покупка(ответ авторизац системы разрешен)” й більше нічого зовсім, а ось у мобільному Приват24 рядок був з кодом, як годиться.

 • Ростислав

  Скажіть будь-ласка, всю свою інформацію потрібно писати українською чи англійською мовою??? дякую.

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Ні. Сам PayPal не дозволяє користувачам із України приймати вхідні платежі.

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Краще на англійській.

 • AN

  Добрий вечір! Стаття написана простою і зрозумілою мовою, а це вельми зручно.
  А з приводу PayPal хотілось би поставити кілька запитань:
  1) PayPal точно списує все в гривнях? Тобто якщо на рахунку лежать гривні, а за іноземний товар треба ж розплачуватись відповідно іноземною валютою, то PayPal зніме з рахунку у гривнях стільки, скільки по курсу “іноземна валюта-гривня”?
  2) Відповідно немає потреби заводити інший рахунок і класти на нього іноземну валюту, можна розплачуватись карткою з гривнями, я правильно зрозуміла?
  3) Зарплатну картку хтось ставив на PayPal, чи краще таки зробити іншу картку?

  Буду дуже вдячна за відповіді.

 • Inna Starkova

  а як отримувати гроші на paypal?

 • http://how-to-do.org/ Andr1y

  Зараз PayPall не дозволяє українцям отримувати платежі.

 • Inna

  ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!

 • Роман

  Орест напиши на електронку як саме ти приймаєш платежі через польський акаунт і в яких банках ти оримуєш гроші? напиши будь-ласка на пошту. Дякую!

 • Ірина Кухарєва

  Вітаю! Хочу відкрити рахунок в пей пол, приєднати карту Приват, перевести гривні з неї в злоті й купити в Польщі товар, оплативши цими злотими онлайн. Чи можливо це, і чи безпечно для карти Приват?

 • Leonid Deburger

  не потрібно нічого переводити, просто прикріпіть картку по інструкції, при покупці за злоті банк автоматично зніме з гривневої картки відповідну сумму по поточному курсу

 • Roman

  Скажіть будь-ласка якщо я працюю на одну фірму і вона виплачує гроші через пайпал то чи зможу я отримати на свій рахунок ці гроші(тобто на рахунку в пайпал) і невиводячи гроші з рахунку купляти щось за кордоном? Якщо хтось знає механізм щоб це можна було обійти напишіть на електронку.Дякую!

 • Злюг

  Блін, а попередні коментарі прочитати влом? Три рази, як мінімум, вже говорилось, що не можна, Пейпал наклав обмеження на вхідні платежі.

 • яяя

  а яку систему можете порадити для отр. платежа?


WordPress: 18.26MB | MySQL:39 | 0.252sec